kandydatów

Etat Firewall engineer/inżynier bezpieczeństwa sieci

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Firewall engineer/inżynier bezpieczeństwa sieci
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/2768
OBOWIĄZKI:

Pomoc w rozwiązywaniu problemów i rozwiązywaniu wszystkich zgłoszeń, które mogą być przetwarzane od początku do końca na poziomie 1. określonym przez kierownictwo; odpowiadanie na wszelkie wymagania klientów w języku angielskim; rozwiązywanie problemów technicznych; ochrona integralności danych; możliwość interakcji z klientami na poziomie osobistym; wsparcie zespołu technicznego ds.analizy połaczeń; komunikowanie się w sposób jasny i skuteczny

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie - 2 lata
Uprawnienia: dobry kontakt z ludźmi

Wymagania inne:

Administracja siecią komputerową, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, umiejętność konsekwentnego śledzenia procesów i eskalacji problemów, doskonała znajomość TCP/IP

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu