kandydatów

Etat Manager Restauracji

Firma: City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7171197, z dnia 2022-06-20

Restauracja Cucina88,- jedna z najlepszych 25 restauracji w Polsce wg. magazynu C'est la vie, oraz jedna z najlepszych w Poznaniu wg. międzynarodowego przewodnika Gault&Millau , mieszcząca się w City Park Hotel & Residence.

Manager Restauracji

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Zarządzanie podległym zespołem, organizacja i nadzór pracy, motywowanie do efektywnej pracy,
  • Szkolenie pracowników,
  • Współtworzenie i wprowadzanie rozwiązań podnoszących jakość obsługi,
  • Prowadzenie degustacji
  • Budowanie karty menu
  • Stały kontakt z Klientem,
  • Efektywne planowanie pracy w trakcie zmiany,
  • Zapewnienie ciągłości dostaw,
  • Stała współpraca z działami zlokalizowanymi w siedzibie Spółki,
  • Utrzymanie standardu restauracji,
  • Organizowanie szkoleń produktywnych dla zespołu,
  • Tworzenie grafików restauracji.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Minimum wykształcenia średniego (preferowane z gastronomii lub handlu),
  • Dobrej, praktycznej znajomości z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,
  • Łatwości nawiązywania relacji interpersonalnych,
  • Umiejętności radzenia sobie ze stresem,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dogodną dla Kandydata formę współpracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 5.000,00 zł. netto mies. + premie
  • Rozwój i kontynuację kariery zawodowej w branży gastronomicznej,
  • Szkolenia merytoryczne.