kandydatów

Etat Starszy ux/ui designer

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Starszy ux/ui designer
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/2724
OBOWIĄZKI:

Współpraca z zespołem inżynieryjnym w celu wspierania dojrzałości definiowania wymagań ux i projektowania Pfarma-Tech, w szczególności współpraca z innymi praktykami UX i wymiana doświadczeń; śledzenie wewnętrznych i zewnętrznych trendów w obszarze produktu. Ustanawianie i promowanie wytycznych projektowych, najlepszych praktyk i standardów dostępności, prowadzenie działań związanych z projektowaniem doświadczeń, bliska współpraca z menedżerami produktu, innymi członkami zespołu produktowego, wspomagając jednocześnie w kierowaniu obszarem produktu w kierunku ulepszeń zorientowanych na biznes i użytkowników; tworzenie makiet i storyboardów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: znajomość podstaw html

Wymagania inne:

Doświadczenie w tworzeniu person, map podróży, makiet, prototypów, scenorysów, przepływów użytkowników, przepływów procesów i map witryn. Biegłość w Sketch, InVision, InVision DSM i innych narzędziach projektowych. Znajomość Photoshop, Illustrator, Figma lub innych narzędzi do tworzenia szkieletów. Doświadczenie w obszarze UX. Doświadczenie i umiejętności w zakresie interfejsu użytkownika (UI). Możliwość wykazania umiejętności projektowania UX i UI z bogatym portfolio. Minimum 5 lat doświadczenia w środowisku związanym z projektowaniem / produktem / inżynierią.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu