kandydatów

Etat Mistrz Zmianowy

Firma: MALTA DECOR Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Grow with us.
Worldwide.

.Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko

Mistrz Zmianowy
Ref.No: MZMA/062022
Miejsce pracy: Poznań

Twoje obowiązki:

  • Bieżące nadzorowanie poszczególnych etapów procesu produkcyjnego;
  • Bieżące nadzorowanie jakości wyrobu gotowego;
  • Nadzór nad pracownikami zmian;
  • Kontrola raportów i list kontrolnych sporządzanych przez podległych pracowników;
  • Wsparcie w organizacji i kontroli prac podczas postojów technologicznych i remontowych;
  • Nadzór nad przestrzeganiem regulaminów, przepisów BHP, instrukcji pracy, dokumentacji procesowej;
  • Monitorowanie i raportowanie czasu pracy podległych pracowników.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne (elektryczne, mechaniczne);
  • Gotowość do pracy w ruchu ciągłym (system czterobrygadowy);
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Umiejętności organizacyjne;
  • Mile widziana praktyka w branży papierniczej lub pokrewnej.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.