kandydatów

Etat Mechanik Utrzymania Ruchu

Firma: MALTA DECOR Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Grow with us.
Worldwide.

.Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko

Mechanik Utrzymania Ruchu
Ref.No: MMA/06/2022
Miejsce pracy: Poznań

Twoje obowiązki:
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn
  • utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym
  • wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii
  • kontrola stanu technicznego wszystkich urządzeń mechanicznych na podległym obszarze
  • prowadzenie książki ruchowej
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenia minimum zawodowego mechanicznego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • dobrej znajomości rysunku technicznego
  • wytrwałości, zaangażowania i dyspozycyjności
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym  wraz z pełnieniem dyżurów weekendowych
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę bez okresu próbnego)
  • odpowiednie narzędzia pracy
  • udział w akcjach promujących ekologię