kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Swarzędz

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Swarzędz
Numer: StPr/22/2775
OBOWIĄZKI:

Bieżąca obsługa specjalistycznych maszyn dla wyrobienia towarów. Foliowanie wyrobów. Przenoszenie towaru o dużych gabarytach (od 10 do 30 kg). Pakowanie i przygotowanie do wysyłki towarów o dużych gabarytach (od 10-30 kg).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: praca stojąca
Uprawnienia: predyspozycje manualne
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

brak alergii na zapachy kleju i plastiku; umiejętność pracy w zespole (odpowiedzialność)

Miejsce pracy:

Swarzędz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu