kandydatów

Etat Starszy specjalista do spraw audytu wewnętrznego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Starszy specjalista do spraw audytu wewnętrznego
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/2721
OBOWIĄZKI:

dążenie do doskonalenia środowiska kontroli wewnętrznej firmy oraz zwiększanie skuteczności i wydajności procesów i kontroli, z naciskiem na ITGC, wykrywanie ryzyka i zgłaszanie sygnałów ostrzegawczych, testowanie i współpraca z centrami usług i rynkami w celu oceny kontroli i konsultacji z jednostkami biznesowymi w celu naprawy/ ograniczenia nieskutecznych kontroli, monitorowanie i standaryzacja kontroli, raportowanie działań, uczestnictwo i wspieranie wdrażania ram kontroli ITGC oraz późniejszego testowana i zapewnienia ich skuteczności, przyczynianie się do rozwoju zautomatyzowanej metodologii testowania i monitorowania kontroli

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, w tym licencjat, przynajmniej jeden kierunek/ stopień studiów związany z biznesem, doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o podobnym zakresie działania, znajomość podstawowych procesów end-to-end (Plan to Report, Order-to-cash, Source-to-pay, Material-to-Inventory) oraz języka SAP, D365, zaawansowana znajomość programów Microsoft Office, płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie, umiejętność zarządzania interesariuszami, umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów, mile widziane rozumienie środowiska i kultury pracy firmy Carlsberg

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu