kandydatów

Etat Kupujący Surowce na rynek polski

Firma: ANTON KNOLL GmbH & Co. KG miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7103856, z dnia 2022-06-07

ANTON KNOLL GmbH & Co. KG

Jesteśmy nowoczesną, rozwijającą się firmą handlowo-spedycyjną.

Kupujący Surowce na rynek polski

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Szukasz zróżnicowanej pracy w międzynarodowym środowisku? Czy bezpieczna praca i długoterminowe zatrudnienie są dla Ciebie ważne? Chcesz uczyć się od najlepszych i masz silną motywację, aby wykorzystać swoje umiejętności w rozwoju naszej nowoczesnej, rozwijającej się firmy zajmującej się handlem i spedycją rolną?

W takim razie nie możemy się doczekać, aby otrzymać Twoje zgłoszenie! Nie potrzebujemy listu motywacyjnego - wolimy poznać Cię osobiście. Wyślij nam swoje CV, czekamy na Ciebie!

Co robisz

  • Po ukończeniu szybkiego szkolenia zawodowego będziesz samodzielnie odpowiedzialny za dalszy rozwój i ekspansję działu zaopatrzenia w surowce na rynku polskim.
  • Będziesz odpowiedzialny za wybór, ocenę i pozyskiwanie nowych dostawców.
  • Będziesz negocjować ceny i umowy na zakup surowców.
  • Jesteś także osobą odpowiedzialną za kontakty z naszymi polskimi dostawcami i regularnie odwiedzasz ich na miejscu.

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie zakupów lub sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego jest korzystna
  • Duża gotowość do podróży
  • Obecność w niemieckiej siedzibie jest wymagana na 2-3 dni miesięcznie, dni elastycznie do ułożenia
  • Charakteryzuje Cię uporządkowany i niezależny sposób pracy
  • Masz motywację do pracy w naszym zespole i lubisz się komunikować.

Oferujemy

Oprócz wspaniałego zespołu i ekscytującej pracy, oferujemy Ci:

  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, a także premia świąteczna i premia uzależniona od wyników pracy
  • Samochód służbowy
  • Możliwość pracy z domu po szkoleniu w Niemczech
  • Zakładowy program emerytalny
  • Korzyści kapitałotwórcze
  • Prywatne dodatkowe ubezpieczenie szpitalne
  • Leasing rowerów elektrycznych
  • Imprezy firmowe
  • Bezpieczne miejsce pracy w idyllicznym Geeste
  • Niemiecka umowa