kandydatów

Etat Reprezentant Marki / Przedstawiciel Handlowy

Firma: Pedrollo Polska sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7113819, z dnia 2022-06-06

Pedrollo Polska sp. z o.o.

Reprezentant Marki / Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Uwaga! Attenzione! Zatrudniamy!

Jeśli pracowałaś/pracowałeś jako reprezentant marki, handlowiec albo inżynier sprzedaży, to być może to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Dlaczego być może? Bo nie szukamy typowego przedstawiciela handlowego.

Kogo szukamy?

Szukamy mistrza budowania prawdziwych relacji, który chce się razem z nami rozwijać. Mistrzyni również mile widziana!

Szukamy osób, które chcą dużo zarabiać, a ich głównym motywatorem będzie chęć rozwoju czegoś nowego i wielkiego w naszym kraju, a z taką postawą duże pieniądze się pojawią i to szybciej niż myślisz.

Chętnie Cię poznamy, jeśli tak jak my:

  • na wyzwania reagujesz ekscytacją;
  • lubisz poznawać nowych ludzi;
  • uwielbiasz się rozwijać i uczyć nowych rzeczy;
  • dążysz do mistrzostwa, ale nie załamują Cię porażki;
  • praca jest dla Ciebie źródłem satysfakcji i przyjemności.

Wiemy, że takich osób nie ma wiele. Dlatego nie zależy nam na setce zgłoszeń – wystarczy nam jedna osoba, która chce od życia zawodowego czegoś więcej niż inni. Dla takiej osoby mamy przygotowane godne wynagrodzenie.

Szczególnie zachęcamy do udziału w rekrutacji Panie – wykształcenie i wiedza techniczna nie są wymagane, za to bardzo cenimy umiejętność budowania relacji, słuchania i rozumienia klientów. Chętnie Cię przekonamy, że wbrew pozorom pompy to temat ciekawy i ważny w życiu każdego człowieka (zwłaszcza, kiedy pompa się zepsuje).

Wymagania

Co cenimy?

  • uczciwość i zaufanie – nie kontrolujemy się, bo wierzymy, że w biznesie brak uczciwości szybko się mści;
  • entuzjazm i pasję – niekoniecznie w temacie pomp, ale tak życiowo, bo to najlepsze paliwo do działania;
  • ciekawość – życiową i biznesową, bo wiemy, że inspiracje można czerpać zewsząd;
  • zaangażowanie – bez niego nie zbudujemy wspólnej przyszłości;
  • umiejętność dbania o swój dobrostan i czas wolny – kibicujemy życiu rodzinnemu i pasjom, ale jeśli w prywatnym czasie prowadzisz dodatkowy biznes, to wiemy, że to się nie uda (będziesz zmęczony i zaczniesz zaniedbywać obie prace albo szybko się wypalisz).

Oferujemy

Jak Ci pomożemy na początku?

Otrzymasz od nas dużą dawkę radości z tego, że do nas dołączyłaś/dołączyłeś. Ale pomożemy Ci też bardzo konkretnie:

  • dostaniesz solidne szkolenie wstępne;
  • otrzymasz bazę z dotychczasowymi klientami;
  • pomożemy Ci w dotarciu do pierwszych nowych klientów;
  • będziesz mieć cały czas wsparcie koordynatorów, którzy w małym palcu mają wiedzę techniczną i produktową.

Będziemy Ci też ciągle przypominać, że nie chodzi nam o „zrobienie” jak największej liczby spotkań, tylko o sprawienie, że zostawiliśmy klientowi coś wartościowego.

Jeśli czujesz, że to, co piszemy jest zgodne z Tobą, to nie wahaj się i od razu się do nas zgłoś. Nie przejmuj się, jeśli nie masz pojęcia o pompach – szybko sobie z tym poradzimy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-06-2022
Wyświetleń: 161