kandydatów

Etat Pomocnik lakiernika proszkowego

Firma: DAGAT-Eco sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Dagat-Eco to polska firma o unikatowym profilu działalności, która nie ustaje w dążeniu do ciągłego rozwoju. Dzięki temu umacniamy swój wizerunek lidera produkcji oporęczowania dla branży automotive.

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na dziale lakierni proszkowej na stanowisko: Pomocnik lakiernika proszkowego.

Pomocnik lakiernika proszkowego

Miejsce pracy: Poznań, os. Warszawskie, ul. Wrzesińska 20 (około 500 m od stacji Poznań - Wschód).

Opis stanowiska:

Zadaniem na tym stanowisku jest przygotowanie poręczy stalowych do procesu lakierowania proszkowego:

  • właściwe zawieszanie elementów na linii lakierniczej,
  • usuwanie wad materiału za pomocą pilnika/szlifierki oscylacyjnej,
  • oczyszczanie elementów z drobnych zanieczyszczeń.
Czego oczekujemy:
  • zdolności manualnych,
  • znajomości obsługi elektronarzędzi (głównie szlifierki),
  • chęci do pracy,
  • dokładności i odpowiedzialności przy wykonywaniu swoich obowiązków,
  • gotowość do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00).
Co oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wdrożenie do pracy na stanowisku,
  • przewidywalny grafik pracy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie oraz Twoich bliskich.
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem „Dagat-Eco” sp. z o.o.  ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań.