kandydatów

Etat Pakowacz / Pakowaczka - Montażysta / Montażystka

Firma: Gerdes MC Sp. z.o.o. miejsce pracy: Poznań

Spółka GERDES MC sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pakowacz / Pakowaczka - Montażysta / Montażystka
Miejsce pracy: Poznań

18.50 - 20 zł/godz.
Premia miesięczna

Pełny etat
Typ umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
  • pakowanie wyprodukowanych elementów z tworzyw sztucznych na produkcji
  • obsługa maszyn ( m.in. frezarka, zgrzewarka, nadruk)
  • pakowanie i kontrola detali na montażu
Oczekujemy:
  • dokładności
  • sumienności
  • zdolności manualnych
Oferujemy:
  • pracę w systemie trzyzmianowym 5 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty
  • umowę o pracę
  • stałe zatrudnienie
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport