kandydatów

Etat Administrator praktyki/ practice administrator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Administrator praktyki/ practice administrator
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/2489
OBOWIĄZKI:

Współpraca z kolegami w ramach zespołów projektowych kierowanych przez bardziej doświadczonych projektantów lub dyrektora kreatywnego Początki doradzania klientom w kwestiach związanych z produkcją medialną oraz tożsamością wizualną McKinsey Wspieranie naszych klientów w tworzeniu/rozwijaniu koncepcji wizualnych i/lub kreatywnych rozwiązań dostosowanych do konkretnych potrzeb odbiorców oraz najlepiej wspierających zamierzone cele/komunikaty Początki wspierania naszych klientów w charakterze partnera sparingowego, wymyślającego i tworzącego optymalne rozwiązania projektowe Testowanie/wdrażanie nowych technologii (np. oprogramowania do projektowania), aktywne śledzenie najnowszych trendów w projektowaniu i wykorzystywanie całej wiedzy do wprowadzania innowacji i ulepszania oferty usług

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie - 2 lata

Wymagania inne:

preferowane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku korporacyjnym / customer service; wymagana skrupulatność, komunikatywność, zdolności interpersonalne i organizacyjne, elastyczność, zdolności adaptacyjne, komunikatywność, proaktywna postawa

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu