kandydatów

Etat Menadżer zarządzający usługami ochrony fizycznej

Firma: Ekotrade Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7092831, z dnia 2022-06-01

Firma będąca ogólnopolskim dostawcą usług fizycznej ochrony mienia oraz usług pokrewnych, poszukuje:

Menadżera zarządzającego usługami ochrony fizycznej w POZNANIU

Menadżer zarządzający usługami ochrony fizycznej

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Bezpośredni nadzór realizacji usług fizycznej ochrony mienia
  • Dbałość o właściwy wynik ekonomiczny nadzorowanych usług
  • Budowanie właściwych relacji biznesowych z przedstawicielami Klienta
  • Rekrutacja kandydatów do pracy
  • Szkolenia pracowników ochrony
  • Dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • Preferowane: wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w bezpośrednim zarządzaniu kadrą do 30 osób
  • Podstawowa wiedza z zakresu Kodeksu Pracy oraz Kodeksu Cywilnego w kontekście trybu zatrudniania pracowników/zleceniobiorców
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej rekrutacji pracowników/zleceniobiorców
  • Posiadanie umiejętności analitycznych oraz znajomość pakietu Office, zwłaszcza Excel
  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność delegowania zadań
  • Wysoka kultura osobista, inicjatywa, dyspozycyjność

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnia w dużej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • System szkoleń
  • Możliwość awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Ubezpieczenie grupowe na preferowanych warunkach
  • Wsparcie ze strony przełożonych