kandydatów

Etat Operator wózka widłowego UDT

Firma: FOLGA SPÓŁKA AKCYJNA miejsce pracy: Poznań

Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.
KRAZ: 21018

Obecnie dla naszego klienta, który oferuje pełny pakiet usług logistyki magazynowej, dystrybucję i spedycję, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego UDT
Miejsce pracy: Poznań
Oferujemy:
  • Bezpośrednie i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Indywidualne wynagrodzenie + realne, atrakcyjne premie i dodatki
  • Pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany
  • Długofalowe zatrudnienie z możliwością rozwoju
  • Szeroki pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta sportowa, posiłki dla pracowników, różnego rodzaju dofinansowania)
  • Zgrany i przyjaźnie nastawiony zespół i kierownictwo
Zakres obowiązków:
  • Załadunek i rozładunek towarów
  • Prace porządkowe i pomocnicze na magazynie
  • Wydawanie towaru zgodnie z zamówieniem
Wymagania:
  • Uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi (UDT)
  • Dbałość o utrzymanie porządku na magazynie
  • Odpowiedzialność w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy 3 zmianowej