kandydatów

Etat Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7078206, z dnia 2022-05-31

Klient portalu Praca.pl

Firma działająca w branży IT. Zatrudniamy obecnie ponad 470 pracowników.

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia
  • rozliczanie czasu pracy pracowników
  • sprządzanie list płac
  • obsługa programu Płatnik
  • obsługa PPK
  • obsługa programu kadrowo-płacowego
  • archiwizacja dokumentacji pracowniczej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne)
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kadrowo-płacowym
  • znajomość przepisów prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych
  • dobra znajomość Pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i bardzo dobra organizacji pracy
  • dyspozycyjność, wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • pracę w Poznaniu
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole
  • możliwość udziału w szkoleniach