kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Systemów Telematycznych

Firma: Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. miejsce pracy: Komorniki

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od 20 lat jest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem CATERPILLAR®- najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie.Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur – dealera Caterpillar we Francji, Belgii, Luksemburgu, Polsce, Rumunii i Algierii.
W Polscejesteśmy liderem rynku.

W naszej firmie stawiamy na doskonałość operacyjną, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy.

Obecnie do działu Operacyjnego Serwisu poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Systemów Telematycznych
Miejsce pracy: Komorniki
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych
  • Stanowisko pozwalające na podejmowanie ambitnych wyzwań zawodowych
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa, etc.
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.
  • Spotkania integracyjne, szkolenia branżowe
Zakres obowiązków:
  • Nadzorowanie i koordynacja zleceń montażu, demontażu i serwisu urządzeń GPS
  • Weryfikacja zgłaszanych usterek systemów telemetrycznych oraz usterek urządzeń przez klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wsparcie techniczne w zakresie obsługi i administracji systemów telemetrycznych dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Codzienna praca w systemie telemetrycznym (administracja obiektami, kontami użytkowników oraz analiza poprawności odczytów)
  • Wsparcie w zakresie interpretacji odczytów danych telemetrycznych i opinii technicznych
  • Udział w rozwoju aplikacji biznesowych, a w tym: udział w testach przy wdrożeniu nowych systemów, dodaniu nowych funkcjonalności itp.
  • Wsparcie i przeprowadzanie szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych z systemów i rozwiązań serwisowych
Wymagania:
  • Sprawnie poruszasz się w pakiecie MS Office, a w szczególności w Excelu
  • Potrafisz myśleć analitycznie, przetwarzać dane i wyciągać wnioski z przeprowadzonych analiz
  • Skrupulatnie i sumiennie podchodzić do rozwiązywania problemów
  • Znasz język angielski na poziomie min. komunikatywnym
  • Chcesz rozwijać się w obszarach telematyki
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie techniczne z zakresu maszyn budowlanych będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane zainteresowanie nowymi technologiami i aplikacjami
W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”.Informujemy, że wyrażając powyższą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać lub zmienić zgodę, kierując informację o jej wycofaniu lub zmianie na adres: aktualizacja.rezygnacja@b-m.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem