kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu internetowego

Firma: VISUAL PRODUCTION Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7059204, z dnia 2022-05-27

Visual Production agencja eventowa z Poznania zajmująca się produkcją oraz organizacją koncertów masowych i spektakli w całej Polsce poszukuje nowej osoby do swojego zespołu. :)

Specjalista ds. marketingu internetowego

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • planowanie, przygotowanie, optymalizacja kampanii reklamowych Facebook Ads i Google Ads
  • współtworzenie strategii marketingowej dla koncertów, spektakli i innych wydarzeń kulturalnych
  • planowanie, przygotowanie, optymalizacja kampanii e-mail i sms
  • opracowywanie i tworzenie grafik na potrzeby kampanii reklamowych
  • analityka efektywności prowadzonych działań
  • opracowywanie raportów, wyciąganie wniosków, przygotowywanie rekomendacji
  • współpraca z bileterami
  • monitorowanie działań konkurencji oraz analiza rynku
  • realizacja założonych celów / zadań wg ustalonego harmonogramu i wskaźników

Wymagania

  • dobra znajomość narzędzi Facebook Ads oraz Google Ads
  • umiejętność pracy w programie Adobe Photoshop / Canva
  • umiejętność myślenia analitycznego i skalowania efektów
  • znajomość rynku e-commerce
  • bardzo dobra znajomość narzędzi e-mail marketingu i sms marketingu
  • nastawienie na szukanie rozwiązań – kreatywne podejście do zadań
  • samodzielność połączona z umiejętnością pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w branży koncertowej / B2C
  • mile widziana wiedza branżowa w zakresie rynku muzycznego i artystycznego

Oferujemy

  • ciekawą pracę w atrakcyjnej branży
  • umowa o pracę
  • sprzęt służbowy
  • biuro w centrum Poznania
  • realna możliwość rozwoju
  • poczucie stabilizacji zawodowej
  • możliwość częściowej pracy zdalnej

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-05-2022
Wyświetleń: 179