Etat Specjalista Wydziału Systemów Informatycznych - system LINUX

Firma: Wielkopolski Bank Spółdzielczy miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy Bankiem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na polskim rynku.
Szukamy osób, które są takie jak my – też dynamicznie się rozwijają.
Dołącz do nas i znajdź dla siebie miejsce w centrali naszego Banku w Poznaniu.

Specjalista Wydziału Systemów Informatycznych - system LINUX
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków
  • Administracja systemami operacyjnymi LINUX (Oracle Linux).
  • Automatyzacja procesów administracyjnych i biznesowych.
  • Rozwój mechanizmów monitorowania serwisów IT.
  • Utrzymanie systemów teleinformatycznych pod kątem zachowania ich ciągłości działania i obsługi bieżących zleceń.
  • Tworzenie i utrzymywanie aktualnej dokumentacji.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe, kierunek: Informatyka.
  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z administrowaniem infrastruktury informatycznej.
  • Doświadczenie z zakresu administracji infrastrukturą systemów wielowarstwowych opartych o technologie LINUX/UNIX.
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych LINUX (Oracle Linux) pod względem administracji i konfiguracji.
  • Umiejętność planowania rozwoju systemów.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Umiejętność administrowania systemami baz danych MariaDB oraz Windows.
To oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w zespole ekspertów pod okiem osób z wieloletnim doświadczeniem.
  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę.
  • Wsparcie zespołu, know-how, pomoc przełożonych.
  • Opartą na współpracy i rozwoju kulturę organizacyjną.
  • Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji finansowej.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat.
  • Kartę MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich na korzystnych warunkach.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.
  • Udział w Programie nauki języków obcych.

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków

Czy ta praca jest dla Ciebie:

  • Lubisz się uczyć i zdobywać nowe doświadczenia?
  • Chcesz realizować zadania związane z administrowaniem infrastruktury teleinformatycznej?
  • Masz już doświadczenie lub chcesz rozwinąć się w tym obszarze?