kandydatów

Etat Specjalista ds. kompletacji produktów optycznych

Firma: Jai Kudo Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

JAI KUDO Polska sp. z o.o. jest częścią Grupy Essilor / Luxottica i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży optycznej, specjalizującą się w sprzedaży soczewek i opraw okularowych. Obecnie poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. kompletacji produktów optycznych
Miejsce pracy: Poznań
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Narzędzia niezbędne do profesjonalnego wykonywania pracy,
  • Możliwość rozwoju (szkolenia specjalistyczne, produktowe z zakresu optyki)
  • Uczciwe wynagrodzenie,
  • Pracę w młodym i energicznym zespole,
  • Przyjazną atmosferę,
Główne zadania:
  • Kompletowanie i pakowanie zamówień do wysyłki,
  • Przyjmowanie i rozkładanie towaru,
  • Dbałość o porządek w magazynie,
  • Uczestnictwo w pracach związanych z inwentaryzacją towaru.
Wymagania:
  • Odpowiedzialność,
  • Punktualność,
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • UMOWA O PRACĘ
  • SZKOLENIA
  • DARMOWE OKULARY
  • IMPREZY I WYJAZDY INTEGRACYJNE
  • PROGRAM MULTISPORT
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
  • GRILLOWE PIĄTKI

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:
Jai Kudo Polska Sp. z o. o., Chodzieska 15, 60-418 Poznań, tel. 61 652 46 19, e-mail: info@jaikudo.pl. Dodatkowe informację można uzyskać przez stronę internetową jaikudo.pl

Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Jeżeli w dokumentach zawarte są dane wrażliwe, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Pani/Pana zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO)(treść zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wrażliwych zawartych w przesłanych dokumentach przez Jai Kudo Polska Sp. z o. o ), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.