kandydatów

Etat Ads Quality Rater - język polski

Firma: welocalize miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 7051248, z dnia 2022-05-25

Ads Quality Rater - język polski

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Specjalizujesz się w wyszukiwarkach internetowych? Potrafisz znaleźć to, czego szukasz, przy pomocy tylko kilku słów kluczowych?

Mamy dla Ciebie wyjątkową okazję sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce!

Welocalize szuka polskojęzycznych pracowników mieszkających w Polsce do wsparcia projektu naszego klienta jako Ads Quality Rater.

Będziesz korzystać z wyjątkowego narzędzia internetowego w celu oceny reklam w wyszukiwarkach zgodnie z wytycznymi projektu.

Aplikuj dzisiaj i zacznij kształtować przyszłość Internetu!

Szczegóły projektu

  • Stanowisko: Ads Quality Rater

  • Lokalizacja: Zdalna (wymagane zamieszkanie na terenie Polski)

  • Czas pracy: 10-20 godzin tygodniowo; elastyczny czas pracy

  • Stawka: Zależna od stopnia skomplikowania danego zadania

  • Data rozpoczęcia: Od zaraz

  • Rodzaj zatrudnienia: Freelancer/Niezależny wykonawca

Dołączenie do Welocalize to możliwość pełnego rozwoju kariery:

  • Stała ilość pracy i długoterminowa współpraca {gdzie dotyczy}
  • Rozwój zawodowy: pracuj nad ciekawymi projektami, które zachęcą Cię do dalszej nauki i rozwoju umiejętności
  • Praca w wielokulturowym, międzynarodowym zespole nad różnorodnymi dokumentami i treściami
  • Całodobowe wsparcie 6 dni w tygodniu ze strony naszego zespołu społecznościowego.

Wymagania

  • Doskonała znajomość języka polskiego
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • WYMAGANE zamieszkanie na terenie Polski.
  • Świetna znajomość Internetu i umiejętność pracy w szybkim i zmieniającym się środowisku
  • Sprawny komputer i połączenie internetowe
  • Umiejętność przestrzegania instrukcji w języku angielskim i wytycznych projektu zgodnie z oczekiwaniami klienta
  • Podpisanie umowy o zachowaniu poufności w celu ochrony poufnych informacji klienta
  • Zdanie testu z biegłości językowej, ukończenie programu nauki i rygorystycznego testu jakościowego opracowanego przez naszego klienta przed rozpoczęciem pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-05-2022
Wyświetleń: 141