kandydatów

Etat Pracownik ds ochrony środowiska

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Kórnik

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracownik ds ochrony środowiska
Miejsce pracy: Kórnik
Numer: StPr/22/2192
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie ewidencji odpadów w BDO, wsparcie w zakresie przestrzegania przepisów i zasad Ochrony Środowiska w firmie, przygotowywanie danych do sprawozdań środowiskowych z zakresie gospodarki odpadami, gospodarki wodno-ściekowej, emisji zanieczyszczenia powietrza (m.in. GUS, KOBIZE, BDO, sprawozdania komunalne, z zakresu gospodarki odpadami i inne), przygotowywanie informacji dotyczących gospodarki odpadami dla administracji samorządowej i rządowej, bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: dobra organizacja, samodzielność, operatywność
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: biegła obsługa komputera - MS Office, w tym biegła znajomość Excel

Wymagania inne:

znajomość ustaw i rozporządzeń związanych z tematyką ochrony środowiska

Miejsce pracy:

Kórnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu