kandydatów

Etat Młodszy Analityk Finansowy

Firma: BANK NOWY SPÓŁKA AKCYJNA miejsce pracy: Poznań

Naszą siłą jest otwartość na potrzeby naszych Klientów. Za nami stoi nasza wiedza i doświadczenie.

Intensywnie się rozwijając, poszukujemy nowych pracowników, którzy zbudują z nami silny i dynamiczny zespół.

Młodszy Analityk Finansowy
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków:
  • Weryfikacja dokumentacji pozyskiwanej w procesie kredytowym.
  • Analiza wyników finansowych Klientów.
  • Ocena opłacalności i efektywności przedsięwzięć inwestycyjnych.
  • Przygotowywanie aplikacji kredytowej.
  • Wsparcie procesu podejmowania decyzji kredytowych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i bankowość, zarządzanie, matematyka, ekonometria).
  • Chęć zdobywania nowych doświadczeń i gotowość do nauki.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.
  • Nastawienie na ścisłą współpracę w ramach zespołu biznesowego.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy w Banku lub innej instytucji finansowej.
  • Wiedza z zakresu analizy finansowej.
  • Znajomość zagadnień kredytowych.
To oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat w dużej instytucji finansowej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
  • Świadczenia w ramach ZFŚS.
  • Możliwość rozwoju w zespole ekspertów w obszarze kosztorysowania pod okiem osób z wieloletnim doświadczeniem.
  • Opartą na współpracy i rozwoju kulturę organizacyjną.
  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę.
Czy ta praca jest dla Ciebie?
  • Szukasz nowych wyzwań zawodowych?
  • Masz już doświadczenie w obszarze analiz finansowych i chcesz rozwijać swoje kompetencje?
  • Czy może… Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i chcesz wykorzystać swoje umiejętności?