kandydatów

Etat Specjalista ds. windykacji

Firma: BANK NOWY SPÓŁKA AKCYJNA miejsce pracy: Poznań

Naszą siłą jest otwartość na potrzeby naszych Klientów. Za nami stoi nasza wiedza i doświadczenie.

Intensywnie się rozwijając, poszukujemy nowych pracowników, którzy zbudują z nami silny i dynamiczny zespół.

Specjalista ds. windykacji
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków:
  • Dochodzenie należności Banku w postępowaniu egzekucyjnym, w tym w szczególności z nieruchomości.
  • Budowanie strategii oraz wybór optymalnej ścieżki dochodzenia wierzytelności.
  • Przygotowywanie dokumentacji do wytoczenia powództwa o zapłatę, współpraca w tym zakresie z radcą prawnym.
  • Dochodzenie należności Banku w postępowaniu upadłościowym.
  • Prowadzenie postępowań spadkowych w ramach dochodzenia należności.
  • Kontakt z Klientem windykacyjnym.
  • Raportowanie efektów wykonywanej pracy.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie; mile widziane wykształcenie wyższe, prawnicze.
  • Min. 2-letnie doświadczenie w dochodzeniu wierzytelności w toku postępowania egzekucyjnego.
  • Wysoko rozwinięte zdolności analizy/syntezy danych.
  • Umiejętność zarządzania dokumentacją.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i nastawienie na cel.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy w sektorze bankowym.

To oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat w dużej instytucji finansowej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
  • Świadczenia w ramach ZFŚS.
  • Możliwość rozwoju w zespole ekspertów w obszarze kosztorysowania pod okiem osób z wieloletnim doświadczeniem.
  • Opartą na współpracy i rozwoju kulturę organizacyjną.
  • Zgrany zespół i przyjazną atmosferę.
Czy ta praca jest dla Ciebie?
  • Szukasz nowych wyzwań zawodowych?
  • Masz już doświadczenie w bankowości i chcesz rozwijać swoje kompetencje?
  • Czy może… Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i chcesz wykorzystać swoje umiejętności?