kandydatów

Etat Operator Maszyn

Firma: Urbański Producent Szkła Hartowanego miejsce pracy: Mosina

Ogłoszenie numer: 7011498, z dnia 2022-05-16

Dynamicznie rozwijająca się firma z długoletnim doświadczeniem w branży przetwórstwa szkła i luster na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Mosina

Opis stanowiska

  • Operator Maszyn do obróbki szkła płaskiego.

Wymagania

  • Chęci do nauki w zdobywaniu nowych doświadczeń.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Praca w systemie zmianowym.
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia.