kandydatów

Etat Graphic Designer / Grafik Kreatywny

Firma: Agana Studio Sp. z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6933180, z dnia 2022-05-09

www.agana.pl

Agencja Reklamowa AGANA STUDIO Sp. z o.o. Sp.k. (24 lata obecności na rynku)

poszukuje do pracy na pełny etat osoby na stanowisko:

Graphic Designer / Grafik Kreatywny

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

błyskotliwy w tworzeniu / uzależniony od nieprzepisowego myślenia / warsztatowo nienagannie sprawny /

z doświadczeniem

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programów pakietu ADOBE
  • kreatywność, nieszablonowość w tworzeniu
  • oczekiwane doświadczenie agencyjne (portfolio prac)
  • dobra organizacja pracy (multitasking)
  • znajomość formatów reklamowych, technik druku będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność, rzetelność, proaktywność
  • pozytywny stosunek do świata

Oferujemy

  • stabilność i pewność zatrudnienia
  • praca dla znanych brandów z obszaru głównie FMCG
  • wynagrodzenie stałe adekwatne do umiejętności + succes fee od zrealizowanych projektów
  • samodzielność, możliwość realizowania własnych idei i pomysłów
  • praca w młodym, przyjaznym i inspirującym środowisku
  • pracę stacjonarną, opcjonalnie pracę hybrydową
  • brak dress code’u