kandydatów

Etat Drukarz offsetowy

Firma: MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. miejsce pracy: Poznań

Drukarz offsetowy
Miejsce pracy: Poznań

Wymagamy:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku maszynisty offsetowego,
  • Gotowość do pracy w systemie dwu-trzyzmianowym,
  • Umiejętności techniczne,
  • Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy,
  • Zaangażowanie i sumienność.
Główne obowiązki:
  • Obsługa maszyny offsetowej B:1,
  • Realizowanie planów produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i procedurami,
  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym,
  • Współpraca w zakresie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi.
Oferujemy
  • Stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się Drukarni,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.