kandydatów

Etat Kierownik / Koordynator Techniczny

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Poznań

Kierownik / Koordynator Techniczny
Miejsce pracy: Poznań

Kierownik  / Koordynator Techniczny

Miejsce pracy : Poznań

OFERUJEMY:
  • Pracę w nowoczesnym obiekcie, na którym właściciel wdraża nowe rozwiązania technologiczne,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne),
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

ZADANIA:
  • Bieżąca obsługa techniczna obiektów,
  • Utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych,
  • Codzienne kontrole instalacji obiektowych i stanu pomieszczeń technicznych,
  • Nadzór wykonywania okresowych przeglądów urządzeń i instalacji.
  • Pozostawanie w gotowości i szybkie reagowanie na występujące usterki oraz awarie na obiekcie.
OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe w utrzymaniu obiektów i znajomość instalacji, systemów budynkowych,
  • Uprawnienia kwalifikacyjne do eksploatacji (E) i dozoru (D),
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Excel, Word), umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista-Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność.