kandydatów

Etat Programista Back-End - PHP

Firma: Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Programista Back-End - PHP
Miejsce pracy: Poznań

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych

 – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie poszukujemy osoby do realizacji programu Portal 3:0, którego celem jest stworzenie platformy używanej przez studentów i wykładowców

PROGRAMISTA BACKEND - PHP

Miejsce pracy:  Poznań

Zakres obowiązków
  • Projektowanie i implementacja aplikacji w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne
    i architektoniczne.
  • Analiza wymagań funkcjonalnych, technicznych oraz integracyjnych.
  • Współpraca z architektami rozwiązań biznesowych.
  • Ocena wykonalności i akceptacja wymagań technicznych oraz szacowanie pracochłonności realizacji oprogramowania.
  • Nadzór merytoryczny w zakresie projektowania, wytwarzania oprogramowania, dokumentacji oraz testów integracyjnych.
  • Odpowiedzialność za wymagania niefunkcjonalne systemu w tym tworzenie ich monitoringu.
  • Odpowiedzialność za jakość systemu w tym testy jednostkowe i integracyjne.
Poszukiwane kompetencje
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku starszego programisty, również w roli team leadera.
  • Bardzo dobra znajomość języka PHP i frameworka Laravel.
  • Praktyczna znajomość REST API.
  • Znajomość standardu JSON.
  • Praktyczne doświadczenie w korzystaniu z baz danych.
  • Doświadczenie w pracy z Docker.
  • Doświadczenie pracy w dużych projektach.
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych i architektonicznych.
  • Doświadczenie w rozwoju systemów portalowych.
  • Umiejętność projektowania interfejsów i usług pomiędzy systemami/modułami.
  • Znajomość metod pracy w Agile: Scrum lub Kanban.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania logami (np. Graylog).
  • Znajomość PostgreSQL.
  • Doświadczenie w pracy z Kubernetes.
Oferujemy
  • umowę o pracę na czas trwania projektu czyli do grudnia 2023,
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych (opieka medyczna, Medicover, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie Generali).
  • Możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach.
  • Dodatkowe dni wolne w roku.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Praca w systemie hybrydowym (2-3 dni w biurze).
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia, Aleja Niepodległości 2, 61-874 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.