kandydatów

Etat Cukiernik

Firma: City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6886995, z dnia 2022-04-20

‘Cappuccina Cukiernia & Lodziarnia' w związku z dynamicznym rozwojem marki poszukuje kandydatów na stanowisko:

Cukiernik

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • codzienny wypiek pieczywa cukierniczego (wyroby drożdżowe, croissanty itp.)
  • wykańczanie produktów typu tarteletki, ciasta krojone itp.
  • przygotowywania produktów do bieżącej produkcji (ciast, kremów) oraz ich wypiek lub przygotowanie definitywnej formy
  • przygotowywanie wyrobów zgodnie z planem produkcyjnym
  • dbanie o powierzone przybory i stanowisko pracy, utrzymywanie ich w czystości

Wymagania

  • umiejętności pracy w zespole
  • sumienności w wykonywaniu przydzielonych zadań
  • dobra i sprawna organizacja pracy
  • znajomości najnowszych trendów cukierniczych
  • pasja do pracy, pomysłowość i wyobraźnia
  • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym
  • gotowości do długotrwałej współpracy

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego