kandydatów

Etat Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Firma: INSTALCOMPACT-SERVICE SP. Z O. O. miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Ogłoszenie numer: 6846375, z dnia 2022-04-12

Instalcompact - service Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług serwisowych na terenie całego kraju, począwszy od rozruchów technologicznych, napraw aż po kompleksową opiekę i stałą konserwację kilkunastu tysiącach urządzeń takich jak: zestawy hydroforowe, przepompownie wody i ścieków, systemy przeciwpożarowe, kotłownie, systemy wentylacji i klimatyzacji.

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: wielkopolskie / Tarnowo Podgórne

Opis stanowiska

  • sporządzanie ofert handlowych w systemie klasy ERP (program do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem)
  • dokładne i terminowe przetwarzanie zamówień/zleceń
  • sporządzanie dokumentów sprzedażowych i archiwizowanie
  • zapewnienie wsparcia sprzedaży
  • ścisła współpraca z Zespołem
  • telefoniczna obsługa klienta
  • utrzymywanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • sporadyczne wyjazdy do Klientów
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP (SPA, Navision lub podobne)
  • wykształcenie średnie lub wyższe – preferowane techniczne
  • doświadczenie zawodowe – minimum 2 lata
  • dobra znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza Outlook i Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
  • komunikatywność
  • rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista i zachowanie poprawnych relacji międzyludzkich

Oferujemy

  • pełen etat
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • atrakcyjny system wynagrodzeń – element stały oraz premia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wsparcie merytoryczne
  • niezbędne profesjonalne narzędzia do pracy
  • współpracę z dynamicznym i doświadczonym zespołem
  • pakiet socjalny
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych i PPK
  • dofinansowanie pakietu sportowego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 12-04-2022
Wyświetleń: 143