kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

Firma: Tubes Engineering Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Grupa Kapitałowa Tubes należy do jednych z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z branży węży i złączy przemysłowych. Grupę Kapitałową Tubes stanowi wiele oddzielnych kapitałowo firm zlokalizowanych na terenie Polski oraz za granicą. Działalność operacyjna Grupy ma charakter międzynarodowy a podmiotem dominującym w strukturze jest Tubes International Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

Jedną ze spółek grupy jest Tubes Engineering którą tworzy zespół specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z instalacjami przemysłowymi z takich branż jak np. przemysł paliwowy, chemiczny, gazowy, energetyczny, metalurgiczny, wydobywczy. Doświadczenie to budowane było przy wieloletniej współpracy z Klientami w strukturze Tubes International. Jesteśmy firmą o profilu projektowo-wykonawczym w zakresie infrastruktury przemysłowej.

Specjalizujemy się w projektowaniu,  produkcji i modernizacji infrastruktury urządzeń przeładunkowych w tym urządzeń napełniająco – opróżniających (UNO), zbudowanych na bazie przewodów elastycznych lub ramion nalewczych. Dostarczamy i montujemy armaturę, pompy, rurociągi, zbiorniki, podesty obsługowe, układy automatyki, SKIDY itp.

Jeżeli szukasz szansy dynamicznego rozwoju zawodowego, nowych wyzwań, stabilniej pracy i wynagrodzenia adekwatnego do swoich umiejętności.

ZAPRASZAMY DO ZŁOŻENIA APLIKACJI

Aktualnie w Tubes Engineering poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości
Miejsce pracy:Poznań
Oczekiwania od kandydatów:
  • wykształcenie techniczne lub wyższe techniczne (preferowana mechanika i budowa maszyn);
  • znajomość podstaw konstrukcji urządzeń ciśnieniowych, maszyn (mile widziana znajomość dyrektywy ciśnieniowej oraz dyrektywy maszynowej);
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego maszynowego;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną (mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie);
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka komunikatywność, sumienność, pracowitość, zaangażowanie, dokładność;
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość nowoczesnych systemów zarzadzania jakością;
  • znajomość programów wspomagania projektowania CAD – AutoCad, Inventor Professional będzie dodatkowym atutem.
Obowiązki:
  • przeprowadzanie kontroli jakości złączy, zaworów, węży, kompletnych przewodów elastycznych, ramion nalewczych, pomp, elementów instalacji przemysłowych w tym automatyki w zakresie dostaw poszczególnych komponentów przed przyjęciem na magazyn oraz przed produkcją;
  • przeprowadzanie kontroli jakości urządzeń NO oraz pozostałych wyrobów po produkcji;
  • przygotowanie dokumentów jakościowych (świadectwa zgodności, świadectwa jakości, deklaracje CE, poświadczenia prawidłowego wykonania i zbadania);
  • rejestracja wszystkich typów dokumentów jakościowych;
  • przygotowanie dokumentacji jakościowej urządzeń znajdujących się pod dozorem TDT, WDT, UDT;
  • rozpatrywanie reklamacji do dostawców / klientów;
  • przygotowanie pism do dostawców / klientów;
  • sporządzanie raportów jakościowych;
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy;
  • odbiór ilościowy i jakościowy urządzeń u dostawców (sporadyczne wyjazdy służbowe);
  • przeprowadzanie testów i badań (walidacja nowych wyrobów).
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie należącej do grupy o ugruntowanej pozycji międzynarodowej;
  • pracę w miłej atmosferze, w młodym zespole zorientowanym na współpracę;
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii w systemach przeładunkowych (transfer mediów);
  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia powiązane z wynikami i jakością pracy;
  • pakiet medyczny na umowie na czas nieokreślony;
  • możliwość uczestnictwa w kursach językowych na umowie na czas nieokreślony;
  • elastyczne godziny pracy.
W celach przeprowadzenia naboru prosimy kandydatów o umieszczenie na CV zgody o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzania danych, zgodnie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 04 maja 2016r.)."