kandydatów

Etat Sprzedawca Detaliczny

Firma: Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

VOLKSWAGEN SAMOCHODY OSOBOWE

Doradzanie i sprzedaż Klientom w zakresie produktów naszej marki - oto główny cel stanowiska Handlowca w marce Volkswagen Samochody Osobowe.

Handlowiec ma dzielić się z Klientami swoją pasją do marki Volkswagen, wzbudzać ich zainteresowanie innowacjami i zaletami produktów Volkswagen, prowadzić jazdy testowe z Klientem, prezentować dostępne systemy i opcje wyposażenia, odpowiadać na pytania i wątpliwości Klienta. W efekcie prowadzenia tych działań - sprzedać samochód.

Jeśli nie dysponujesz jeszcze pełną wiedzą na temat modeli Volkswagen, nie ma powodu do obaw: oferujemy kompleksowy program szkoleń, który wyposaży Cię w wiedzę niezbędną na stanowisku Handlowca.

Fascynacja marką Volkswagen to najważniejsza cecha, która musi Cię wyróżniać!

Sprzedawca Detaliczny
Miejsce pracy: Poznań
Jakie będą obowiązki Kandydata:
  • Sprzedaż detaliczna samochodów marki VW Osobowe
  • Wzbudzanie zainteresowania Klientów marką VW i jej produktami
  • Demonstrowanie Klientom cech charakterystycznych poszczególnych modeli VW i zachęcanie ich do zakupu innowacyjnego wyposażenia
  • Prowadzenie wstępnej rozmowy z Klientem, badanie jego potrzeb i dbanie o ciągłe zadowolenie Klienta
  • Przeprowadzanie jazd próbnych, objaśnianie cech charakterystycznych poszczególnych pojazdów i zapewnianie Klientom unikalnych doświadczeń marki
  • Wykonywanie jazd testowych
  • Stałe poszerzanie wiedzy w zakresie nowych produktów, cech wyposażenia i technologii oraz dzielenie się z Zespołem wiedzą o nowościach
  • Realizacja powierzonych celów
Od idealnego Kandydata oczekujemy:
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów, niekoniecznie samochodowych
  • Doświadczenia w nawiązywaniu długofalowych relacji z Klientami
  • Doświadczenia w pracy w programie CRM
  • Znajomości języka obcego na poziomie min. B1 (najchętniej angielskiego lub niemieckiego)
  • Zainteresowania branżą motoryzacyjną
  • Elastyczności oraz gotowości do ciągłego poszerzania swojej wiedzy w zakresie oferty Volkswagen oraz konkurencji
  • Posiadania prawa jazdy kategorii B
  • Wysokiej kultury osobistej oraz doskonałych umiejętności komunikacyjnych
Wybranemu Kandydatowi oferujemy:
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w dobrej atmosferze, w zgranym i doświadczonym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z system premiowym uzależnionym od wyników
  • Ścieżkę szkoleniową
  • Pracę w firmie, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się wysoką renomą na całym świecie i codziennie dostarczają wielu emocji