kandydatów

Etat Laravel Developer

Firma: IT CONNECT Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Laravel Developer

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: [1563] P

Zadania:
  • Tworzenie backendu nowych modułów
  • Dbanie o skalowalność i wydajność obecnych i nowych modułów
  • Koordynacja pracy z innymi działami
  • Do wyboru: tworzenie nowych funkcjonalności, rozwój istniejących funkcjonalności lub utrzymanie bieżących
  • Duża samodzielność, komunikatywność, chęć rozwiązywania problemów, chęć rozwoju

Wymagania:
  • PHP 8, Laravel, Vue, GCP, Javascript, Sass
  • Angielski w mowie i piśmie minimum B2 do codziennej komunikacji z teamem projektowym klienta

Mile widziana znajomość:

  • Kubernetes, Docker, GraphQL
Oferujemy:
  • 100% remote, praca hybrydowa lub w biurze w Poznaniu wedle uznania
  • Dofinansowanie do zdalnego stanowiska pracy
  • Kwartalny budżet szkoleniowy
  • Multisport
  • Możliwość otrzymania akcji spółki klienta
  • Przynajmniej 2x w roku integracja w Amsterdamie
  • Praca przy dynamicznym startupie

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości IT CONNECT Sp. z o.o. do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y iż moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych."