kandydatów

Etat Architekt / Architektka

Firma: RHplus Hanna Jacewicz miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6820188, z dnia 2022-04-06

RHplus Hanna Jacewicz

Jako RHplus ARCHITEKCI, od wielu lat dostarczamy rozwiązania projektowe, o możliwie najwyższym standardzie merytorycznym i funkcjonalnym. Aktywnie wprowadzamy nowości technologiczne, pozwalające wyprzedzać wymagania i oczekiwania rynkowe. Współtworzymy sukcesy rynkowych liderów oraz pomagamy tworzyć nowe marki.

Architekt / Architektka

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Jeżeli nie boisz się wyzwań i doceniasz możliwość rozwoju opartego o realizację samodzielnych projektów - spróbuj - może jesteśmy tym miejscem, do którego zawsze chciałaś/chciałeś trafić.

Do zadań projektanta w naszym zespole, należy pełen zakres projektowy:

  • projekty koncepcyjne
  • projekty budowlane
  • projekty wykonawcze
  • koordynacje prac projektowych
  • inwentaryzacje / skanowanie 3d
  • kontakt z urzędami i inwestorami

Wymagania

  • Podejmiemy współpracę z osobami posiadającym praktyczne i faktyczne doświadczenie w projektowaniu obiektów logistycznych, przemysłowych i biurowych.
  • Oczekujemy biegłej znajomości Revita, przepisów, procedur administracyjnych, logicznego myślenia i samodzielności.
  • Full stack architekt.

Oferujemy

Gwarantujemy uczciwość, szacunek, etyczne podejście do pracy i życia oraz wspólne dążenie do sukcesu, zarówno firmowego jak i osobistego.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-04-2022
Wyświetleń: 191