kandydatów

Etat Sommelier / Specjalista ds.win

Firma: City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6794655, z dnia 2022-04-05

Restauracja Cucina88 - jedna z najlepszych 25 restauracji w Polsce wg. magazynu C'est la vie, oraz jedna z najlepszych w Poznaniu wg. międzynarodowego przewodnika Gault&Millau , mieszcząca się w City Park Hotel & Residence.

Sommelier / Specjalista ds.win

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • profesjonalne doradztwo w doborze odpowiedniego wina do zamówionego dania, okoliczności i preferencji gościa,
  • profesjonalny serwis win,
  • jakościowa obsługa gości oraz szybka realizacja zamówień,
  • sporządzenie i aktualizacja karty win w zgodzie z profilem restauracji,
  • monitorowanie asortymentu, zaopatrzenie restauracji w odpowiednie gatunki win oraz dbałość o prawidłowe przechowywanie wina,
  • dobieranie odpowiedniego wina do kart imprez,
  • organizowanie szkoleń i degustacji dla Zespołu restauracji w porozumieniu z dostawcami win,
  • nawiązywanie i podtrzymywanie długofalowych relacji, negocjowanie cen win z dostawcami,
  • umiejętność prowadzenia degustacji win dla Gości

Wymagania

  •  wykształcenie minimum średnie,
  •  minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Sommeliera, Kelnera
  •  doświadczenie w pracy z winem,
  •  ukończone kursy sommelierskie mile widziane,
  •  bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  •  znajomość dostawców wina na rynku,
  •  wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dogodną dla Kandydata formę współpracy,
  • Rozwój i kontynuację kariery zawodowej w branży gastronomicznej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy
  • Szkolenia merytoryczne
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy