kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Danko Hodowla Roślin Sp. z o.o. z/s w Choryni miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6782898, z dnia 2022-03-31

Ogłoszenie o naborze kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • prowadzenie akt osobowych, sporządzanie umów o pracę, aneksów, porozumień, wypowiedzeń, świadectw pracy itp.,
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych (umowy zlecenie, umowy o dzieło),
  • prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, itp.,
  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • obsługa programu kadrowo-płacowego,
  • sprawozdawczość GUS oraz sporządzanie innych sprawozdań, zestawień i raportów wymaganych przepisami lub wynikających z potrzeb firmy
  • prowadzenie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS, sporządzanie rozliczeń z ZUS z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych (praca w programie PŁATNIK),
  • udzielanie wyjaśnień pracownikom w zakresie spraw kadrowo-płacowych, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, prowadzenie korespondencji zewnętrznej w zakresie spraw kadrowo-płacowych,
  • współpraca z innymi działami w zakresie rekrutacji pracowników, organizowanie naboru i prowadzenie dokumentacji z tym związanej,
  • prowadzenie spraw związanych z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych pracowników

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, znajomość oprogramowania biurowego MS Office,
  • znajomość programu PŁATNIK,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, sumienność, systematyczność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu

Informacja o warunkach pracy

Miejsce pracy: Choryń 27, 64-000 Kościan

Wymiar czasu pracy: cały etat