kandydatów

Etat Magazynier Obsługi Produkcji

Firma: Deceuninck Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Swarzędz

Grupa Deceuninck jest jednym z trzech największych na świecie producentów systemów profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych. Prowadzimy działalność w 91 krajach, zatrudniamy blisko 4000 pracowników.

Nasza historia sięga lat pięćdziesiątych, w Polsce jesteśmy od 1993 r. W naszej fabryce w Jasinie (k. Swarzędza) przeprowadzamy pełny proces produkcyjny, od mieszania komponentów, poprzez testy, aż po wytłaczanie i okleinowanie. Nasz zakład pod Poznaniem to kilka hal produkcyjnych, bogaty park maszynowy oraz nowopowstały magazyn – Centrum Dystrybucji, który zaopatruje w nasze produkty wiele krajów Europy.

Jesteśmy kojarzeni z wyjątkową jakością produktów i usług, innowacyjnością i troską o środowisko naturalne. Ale to nie wszystko. Nasz rozwój nie był by możliwy, gdyby nie zespół. To utalentowani, zaangażowani i zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu, dlatego dla nich i dzięki nim zmieniamy się na lepsze.

Zatrudniamy w Jasinie blisko 400 osób. W części produkcyjnej są to operatorzy, pomocnicy operatorów i pakowacze, w części magazynowej magazynierzy. Wsparciem technicznym jest Dział Utrzymania Ruchu oraz Narzędziownia. Deceuninck w Polsce to także Logistyka i Transport, Dział Produktu, Sprzedaż, Marketing, Dział Obsługi Klienta, Master Data. Wsparciem dla tych wszystkich działów jest Administracja i Dział Personalny. Natomiast Działy: Księgowości i Kontrolingu oprócz spółki w Polsce, obsługują również inne jednostki Grupy Deceuninck w Europie

Magazynier Obsługi Produkcji
Miejsce pracy: Swarzędz

Praca w systemie IV Brygadowym po 12h

Obowiązki:
  • Zaopatrywanie produkcji w komponenty
  • Dbanie o efektywne działanie w zakresie gospodarki magazynowej,
  • Kierowanie wózkiem widłowym,
  • Proste prace magazynowe,
  • Przestrzeganie zasad BHP.
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • Gotowość do pracy w systemie IV brygadowym (grafik w układzie: 2-3 dni pracujące/2-3 dni wolne – ok. 15 dni pracujących w miesiącu)
  • Chęć do pracy, sumienność i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii
  • Możliwość rozwoju
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)".

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Deceuninck Poland Sp. z o.o.
Jasin, ul. Poznańska 34 • 62-020 Swarzędz • Polska
T 48 61 81 87 000 • 48 61 81 87 001
deceuninck.polska@deceuninck.com • www.deceuninck.pl