kandydatów

Etat Magazynier - praca na 3 zmiany

Firma: Deceuninck Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Swarzędz

Grupa Deceuninck jest jednym z trzech największych na świecie producentów systemów profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych. Prowadzimy działalność w 91 krajach, zatrudniamy blisko 4000 pracowników.

Nasza historia sięga lat pięćdziesiątych, w Polsce jesteśmy od 1993 r. W naszej fabryce w Jasinie (k. Swarzędza) przeprowadzamy pełny proces produkcyjny, od mieszania komponentów, poprzez testy, aż po wytłaczanie i okleinowanie. Nasz zakład pod Poznaniem to kilka hal produkcyjnych, bogaty park maszynowy oraz nowopowstały magazyn – Centrum Dystrybucji, który zaopatruje w nasze produkty wiele krajów Europy.

Jesteśmy kojarzeni z wyjątkową jakością produktów i usług, innowacyjnością i troską o środowisko naturalne. Ale to nie wszystko. Nasz rozwój nie był by możliwy, gdyby nie zespół. To utalentowani, zaangażowani i zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu, dlatego dla nich i dzięki nim zmieniamy się na lepsze.

Zatrudniamy w Jasinie blisko 400 osób. W części produkcyjnej są to operatorzy, pomocnicy operatorów i pakowacze, w części magazynowej magazynierzy. Wsparciem technicznym jest Dział Utrzymania Ruchu oraz Narzędziownia. Deceuninck w Polsce to także Logistyka i Transport, Dział Produktu, Sprzedaż, Marketing, Dział Obsługi Klienta, Master Data. Wsparciem dla tych wszystkich działów jest Administracja i Dział Personalny. Natomiast Działy: Księgowości i Kontrolingu oprócz spółki w Polsce, obsługują również inne jednostki Grupy Deceuninck w Europie.

Magazynier - praca na 3 zmiany
Miejsce pracy: Swarzędz
Twój zakres obowiązków:
  • Kompletacja zamówień, praca ze skanerem,
  • Realizacja przemieszczeń wewnątrz magazynowych
  • Przygotowanie towarów pod potrzeby produkcyjne
  • Nadzór nad dokumentacją magazynową
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Prace porządkowe na magazynie
Nasze wymagania:
  • Uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi IWJO wydane przez URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO (UDT) – warunek konieczny – jeśli masz uprawnienia II WJO UDT – przeszkolimy się na I WJO
  • Doświadczenie w pracy z obsługą wózka – warunek konieczny
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym (po 8h)
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań
To oferujemy:
  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania (bonus za frekwencję, jakość, produktywność),
  • Bony na Boże Narodzenie, dofinansowanie do wypoczynku, karty Multisport, darmowa opieka medyczna Medicover, bonus za polecenie pracownika, ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie za narodziny dzieci lub ślub, darmowy parking, premia za polecenie pracownika, pomoc w legalizacji pobytu dla Cudzoziemców.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)"
Inoutic / Deceuninck Sp. z o.o.
Jasin, ul. Poznańska 34 • 62-020 Swarzędz • Polska
T 48 61 81 87 000 • 48 61 81 87 001
deceuninck.polska@deceuninck.com • www.deceuninck.pl