kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Mosina

Ogłoszenie numer: 6727152, z dnia 2022-03-21

Klient portalu Praca.pl

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Mosina

Opis stanowiska

  • księgowanie wyciągów bankowych
  • kontrola rozrachunków
  • potwierdzenia i uzgodnienia sald z kontrahentami
  • bieżący kontakt z kontrahentami
  • uzgodnienia błędnych operacji-wyjaśnianie różnic
  • przygotowywanie raportów wewnętrznych
  • wsparcie działu księgowości w bieżących zadaniach
  • wsparcie procesu zamykania miesiąca
  • weryfikacja poprawności dokumentów magazynowych

Wymagania

  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w księgowości
  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia lub pokrewne)
  • Znajomość programu księgowego Comarch ERP XL
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z możliwością rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i godziny pracy