kandydatów

Etat Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6713880, z dnia 2022-03-18

Klient portalu Praca.pl

Firma działająca w branży IT. Zatrudniamy obecnie ponad 450 pracowników.

Specjalista ds. kadrowo-płacowych

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • kompleksowa realizacja procesów kadrowych i płacowych
  • naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę oraz wynagrodzeń z tytułu umów cywilnoprawnych
  • obsługa programu Płatnik dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe
  • obsługa PPK
  • rozliczanie czasu pracy
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników
  • obsługa programu kadrowo-płacowego
  • archiwizacja dokumentacji pracowniczej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym
  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac
  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a w szczególności wiedza w zakresie naliczania wynagrodzeń ze stosunku pracy, podatków, zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i bardzo dobra organizacji pracy własnej
  • dyspozycyjność, wysoka kultura osobista i dyskrecja

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji
  • udział w szkoleniach
  • pracę w Centrum Poznania