kandydatów

Etat Magazynier / Logistyk

Firma: PRINTin Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6702885, z dnia 2022-03-17

Poznańska Firma PRINTin Sp. z o.o. Sp. k., na polskim rynku od 15 lat, zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych własnej marki do urządzeń drukujących i kopiujących. Nasz młody i dynamiczny Team poszukuje wsparcia w magazynie w Poznaniu

Magazynier / Logistyk

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • obsługa programu komputerowego gospodarki magazynowej
  • samodzielna organizacja pracy na magazynie
  • Przyjmowanie dostaw, wysyłka towaru oraz kompletacja zamówień
  • inne drobne prace związane z obsługą magazynu
  • przyjmowanie i administrowanie zleceniami oraz ich realizacja i nadzór transportu
  • kompleksowa obsługa magazynu i logistyki
  • realizacja zamówień towaru
  • przyjmowanie towaru i  kompleksowa kontrola dostaw
  • Dbanie o porządek w magazynie i na stanowisku pracy oraz o bezpieczeństwo towaru

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi małego magazynu
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00
  • umiejętność obsługi programów komputerowych

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 16.00
  • pracę w miłym i dynamicznym zespole, w stabilnej małej firmie
  • niezbędne nowoczesna narzędzia pracy
  • stabilne wynagrodzenie i roczna premię uznaniową

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-03-2022
Wyświetleń: 171