kandydatów

Etat Fakturzysta / Fakturzystka

Firma: euro-solution sp z o.o. miejsce pracy: Suchy Las

Jesteśmy firmą spedycyjną działającą od 2005 roku na rynku krajowym i zagranicznym.

Wszelkie informacje o firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie www.euro-solution.com.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Fakturzysta / Fakturzystka
Miejsce pracy: Suchy Las, ul. Klonowa 4, k/Poznania

Obowiązki:
  • wystawianie faktur VAT
  • rozliczanie fv kosztowych
  • ewidencja dokumentów w systemie
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • mile widziane doświadczenie w dziale księgowym,
  • dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • systematyczność, skrupulatność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w programach szkoleniowych,
  • przyjazną atmosferę w zespole.