kandydatów

Etat Mechanik Lotniczy

Firma: LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Poznań

Dołącz do zespołu specjalistów, dla których praca jest pasją.

LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. jest doświadczonym dostawcą usług technicznych o najwyższych standardach związanych z obsługą samolotów wąsko- i szerokokadłubowych oraz Autoryzowanym Centrum Obsługowym Embraera.

Mechanik Lotniczy
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: TTL/08/2021
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Znajomość technicznego języka angielskiego (czytanie dokumentacji i instrukcji)
  • Doświadczenie w zakresie obsługi liniowej samolotów: B737- NG, B737-MAX, EMB 170/190
  • Licencja PART-66 B1.1 na co najmniej jeden z typów: B737- NG, B737-MAX, EMB 170, EMB 190
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność
Zadania:
  • Wykonywanie obsługi technicznej na samolotach powyżej 5700kg
  • Wykonywanie Serwis biuletynów, modyfikacji oraz konserwacji na samolotach i podzespołach statków powietrznych
  • Analiza oraz usuwanie usterek sprzętu lotniczego
  • Uczestnictwo w usuwaniu usterek AOG w obcych portach lotniczych

Dołączając do nas, możesz liczyć na:
  • Budowanie swojego doświadczenia w zawodzie mechanika
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym preferencyjne bilety lotnicze
www.lotams.com
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz TUTAJ.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest LOT AIRCRAFT MAINTENANCE SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 45C, 02-146 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000352848, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 175 470 063,60 zł zł, NIP: 522-294-67-95, REGON: 142321116 moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym i CV w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.