kandydatów

Etat Spedytor międzynarodowy

Firma: TK TRANS TOMASZ KAMIŃSKI miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6634398, z dnia 2022-03-03

TK TRANS TOMASZ KAMIŃSKI

Firma TK TRANSPORT AND FORWARDING(UK)LTD  z siedzibą w Londynie posiadająca oddział w Polsce zajmuje się transportem międzynarodowym oraz spedycją.

Spedytor międzynarodowy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • utrzymanie dobrej relacji z klientami i podwykonawcami
  • kontrolowanie przebiegu realizacji zleceń
  • pozyskiwanie nowych klientów -tworzenie zleceń spedycyjnych/transportowych w systemie
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnej bazy przewoźników oraz klientów

Wymagania

  •  znajomość co najmniej jednego z języków obcych:angielski/niemiecki/francuski -doświadczenia na podobnym stanowisku min.1 rok
  • znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjności

Oferujemy

  • prace w młodym międzynarodowym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego
  • umowę o prace na pełen etat lub B2B
  • prace od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+system premii) lub prowizja do omówienia podczas procesu rekrutacji

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-03-2022
Wyświetleń: 157