kandydatów

Etat Operator Maszyn CNC

Firma: KGL S.A. miejsce pracy: Niepruszewo

KGL S.A. to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator Maszyn CNC
Miejsce pracy: Niepruszewo
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • premię za rzetelną pracę wypłacaną po każdym miesiącu
  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)
  • kartę Multisport
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)
  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera
  • spotkania integracyjne
Twój zakres obowiązków:
  • obsługa frezarki konwencjonalnej oraz CNC
  • przygotowanie i wykonanie programów bezpośrednio na obrabiarkach w konsultacji z technologiem
  • kontrola jakości detalu
  • pomiary narzędzi
  • realizacja programów technologa
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze frezarki konwencjonalnej oraz CNC
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • biegłe czytanie rysunków technicznych
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-14.00 i 14.00-22.00