kandydatów

Etat Kierowca transportu międzynarodowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Kierowca transportu międzynarodowego
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/22/0027
OBOWIĄZKI:

przewóz towaru w transporcie krajowym i międzynarodowym, zabezpieczenie przewożonych towarów, sprawdzanie i wypełnianie dokumentów przewozowych, komunikacja z klientem podczas ładunkiu i rozładunku towaru

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: francuski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: doświadczenie - 1 rok

Wymagania inne:

wypełnianie i czytanie dokumentów przewozowych, umiejętność prawidłowego zabezpieczenia ładunków; mile widziane wykształcenie średnie zawodowe.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu