kandydatów

Etat Projektant / Technolog oczyszczalni ścieków

Firma: AB INDUSTRY S.A. miejsce pracy: Poznań

Ogłoszenie numer: 6363063, z dnia 2022-01-14

AB Industry to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i uruchamiamy instalacje procesowe oraz linie produkcyjne. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji przemysłowych. Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala dostarczać nam kompleksowe rozwiązania „pod klucz”.

Wieloletnie doświadczenie, połączone z nieustannym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników, stawiają nas w czołówce firm w branży.

Międzynarodowy zasięg pozwala nam prowadzić inwestycje nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie.

Projektant / Technolog oczyszczalni ścieków

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Projektowanie oczyszczalni ścieków przemysłowych i komunalnych
  • Modernizowanie i doskonalenie istniejących procesów technologicznych
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej (bilans masowy, schemat PFD i P&ID, specyfikacje techniczne urządzeń, wytyczne branżowe, itp.)
  • Przygotowywanie części opisowej i rysunkowej dokumentacji projektowej

Wymagania

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm
  • Samodzielność i motywacja do pracy
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość procesów oczyszczania ścieków– wymagane minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego projektanta
  • Znajomość środowiska Cad
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Inżynieria środowiska, Inżynieria chemiczna i procesowa, itp.
  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

  • Posiadanie uprawnień budowlanych
  • Umiejętność projektowania 3D
  • Znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm