kandydatów

Etat Dyrektor operacyjny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Poznań

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Dyrektor operacyjny
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/21/6664
OBOWIĄZKI:

Pełnienie roli głównego doradcy firmy we wszystkich kwestiach związanych z funkcjami operacyjnymi oraz śledzenie najnowszych wydarzeń w celu zapewnienia, że firma utrzymuje swoją konkurencyjną pozycję. Tworzenie i realizacja strategii w celu zwiększania znaczenia sieci, do której należy pracodawca. Opracowywanie i kontrolowanie budżetów operacyjnych w celu promowania rentowności i zapewnienia firmie wszelkich zasobów wymaganych do osiągnięcia celów w ramach uzgodnionych parametrów finansowych. Utrzymywanie stałego kontaktu z zagranicznymi spółkami należącymi do sieci, do której należy pracodawca oraz uczestnictwo w prowadzeniu negocjacji z zagranicznymi podmiotami w celu rozwoju sieci w kolejnych europejskich lokalizacjach - dlatego wymagana biegła znajomość jęz. ang.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wysokie zdolności komunikacyjne i menadżerskie, znajomość specyfiki rynków europejskich, zdolności negocjacyjne, umiejętność strategicznego myślenia i podejmowania strategicznych decyzji mających wpływ na wynik finansowy, doświadczenie min. 10 lat na stanowisku dyrektora w międzynarodowym środowisku detalicznym; uzasadnienie: Pracownik będzie m.in. pełnił rolę głównego doradcy we wszystkich kwestiach związanych z funkcjami operacyjnymi oraz będzie odpowiedzialny za stworzenie i realizację strategii firmy w celu zwiększenia znaczenia sieci, do której należy pracodawca, na rynkach europejskich.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 30 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu