kandydatów

Etat Zastępca kierownika ds. logistyki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Komorniki

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Zastępca kierownika ds. logistyki
Miejsce pracy: Komorniki
Numer: StPr/21/6547
OBOWIĄZKI:

zarządzanie zespołem menegerów transportu; sprawne zarządzanie procesami logistycznymi działu, które są zgodne z wymaganiami i oczekiwaniami klientów; współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa, kontakt z pracownikami, współpracownikami i klientami operującymi wyłącznie językiem rosyjskim

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ KOMPUTERA ORAZ PROGRAMÓW WORD,OUTLOOK,EXCEL
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Aktywna postawa w rozwiązywaniu problemów

Wymagania inne:

praca w godzinach 8:00-16:30

Miejsce pracy:

Komorniki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu