kandydatów

Etat Kierownik Projektu

Firma: Spravia sp. z o. o. dawniej Budimex Nieruchomości miejsce pracy: Poznań

Spravia to duża, stabilna i nowoczesna firma. Prowadzimy działalność deweloperską w największych aglomeracjach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i we Wrocławiu. Kapitał zakładowy spółki wynosi 657.333.000 zł. Od początku swej działalności w 1999 roku wybudowaliśmy ponad 18.600 mieszkań i lokali. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera.

Tworząc osiedla mieszkaniowe, dbamy o to, aby swoją funkcjonalnością służyły nie tylko ich mieszkańcom, ale także społecznościom lokalnym. Szczególną wagę przykładamy do klasy projektów architektonicznych i planów mieszkań, jak również do jakości wykonania. Miarą jakości budowanych przez nas osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Kierownik Projektu
Miejsce pracy: Poznań
Twój zakres obowiązków
  • współpraca przy pozyskiwaniu nowych nieruchomości, przygotowywanie analiz technicznych oraz kalkulacji wstępnych kosztów realizacji
  • wybór pracowni projektowych i wykonawców w ramach powierzonych projektów, nadzór i koordynacja prac
  • uzyskiwanie niezbędnych decyzji, pozwoleń, uzgodnień i warunków
  • koordynacja całego procesu realizacji projektów zgodnie z założonym harmonogramem, budżetem i wymogami jakościowymi oraz przyjętymi standardami
  • bieżące raportowanie i rozliczanie inwestycji
  • współpraca w zakresie obsługi gwarancyjnej projektów
Nasze wymagania
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy realizacji wielorodzinnych budynków mieszkalnych (udokumentowane zakończone 2 większe projekty w skali takiej jak Zaspa (>12000m2 PUM))
  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa
  • posiadanie uprawnień budowlanych
  • znajomość prawa budowlanego oraz procesów realizacji inwestycji
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • język angielski (znajomość na poziomie min. B1, kontakt z osobami anglojęzycznymi)
To oferujemy
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji
  • ciekawą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • bardzo dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • paczki świąteczne
  • krótsze piątki w pracy
  • ... i wiele innych